INVOX Medical, presenta la seva versió en català a la SERAM 2024

INVOX Medical serà present a Barcelona, ​​del 22 al 25 de Maig, al Congrés Nacional de la Societat Espanyola de Radiologia Mèdica (SERAM), on anunciarem el llançament de la nostra solució de dictat per a l’idioma català.. Durant el congrés, el nostre equip serà present a l’estand 35, on hem organitzat una sèrie de demostracions obertes per mostrar al públic el potencial del nostre sistema per al dictat i la transcripció automàtica d’informes mèdics, ja disponible en espanyol, català i portuguès.

“Era molt important per nosaltres participar en aquesta edició de la SERAM per comunicar el llançament d’INVOX Medical en català. Hem escoltat les necessitats dels usuaris catalans i amb el suport d’institucions com l’Hospital Clínic de Barcelona hem aconseguit desenvolupar els nostres models lingüístics per a aquest idioma”, comenta Javier Serra, Director Comercial d’INVOX Medical a Espanya.

Estaràs a la SERAM?

Si voleu veure en funcionament el nostre sistema de dictat en català o presenciar una demostració de les funcionalitats avançades d’INVOX Medical, podeu consultar la nostra agenda d’activitats durant la SERAM a través d’aquest enllaç. I si vols reunir-te amb el nostre equip de manera més privada, no dubtis a contactar-nos per coordinar una reunió.

No estaràs a la SERAM?

Si no teniu pensat assistir a la SERAM però voleu saber més sobre el nostre sistema de dictat i transcripció automàtica d’informes, podeu sol·licitar informació i assessorament per part del nostre equip a través d’aquest enllaç.

Compartir

Otros posts que pueden ser de su interés

Llancem INVOX Medical en català

A INVOX Medical acabem de llançar una nova versió de la nostra solució de dictat i transcripció automàtica d’informes mèdics que inclou diccionaris específics en

Leer más »